Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 68m2 kati 5 Kodra..

Shitet nga: Kosova Immobilien 04 Gsh 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit, (te bansat e Hirta, afër lapidarit Enver Maloku), me siperfaqe 68m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar. Objekti ka Lift.
Çmimi: 250€.044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim