Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 70m2 kati 2 Lagja..

Shitet nga: Prona Net 24 Pri 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (te rrethi, objektet e Royallit afer Viva Fresh), me sipërfaqe 70m2 kati 2-të. Banesa ka salllon me kuzhinë, dhomë të gjumit, banjo, ballkon shpajz dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.Çmimi: 220€.044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim