Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 70m2 kati 3 Kodra..

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (përball Furra Qerimi 1 te Banesat e Kuqe) me sipërfaqe 70m2 kati 3-të. Banesa ka sallon, kuzhin të ndar me trapezari, dhomë gjumim, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar
Çmimi: 250€


044443349
049701212
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim