Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 70m2 kati 4 Arberi

Shitet nga: Prona Net 24 Pri 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Arberi (te Komuna e re) me sipërfaqe 70m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor.
Komplet e mobiluar.Çmimi: Sipas parrëveshjes.044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim