Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 70m2 kati 4 Emshir

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe me sipërfaqe 70m2 ne katin e 4 ne lagjen Emshir (afer Nartellit mbi Maxin) Banesa ka: sallon me kuzhinë, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e MobiluarÇmimi: 250€044443349
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim