Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 70m2 kati 4 Mati 1

Shitet nga: Kosova Immobilien 10 Gsh 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (mbi Standardin, te Fitorja), me sipërfaqe 70m2 në katin e 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.Çmimi: 200€.
044443349
049447345
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim