Ipet me qira banesa 2 dhomeshe, 65m2 kati 1 Ulpian

Shitet nga: Kosova Immobilien 24 Pri 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe, në lagjen Ulpian ( Te Qerdhja, afer Simfonis) me sipërfaqe 65m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, korridor, banjo dhe ballkon. Komplet e mobiluar dhe rinovuar.Çmimi: 350€044199238
049447345
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim