Ipet me qira banesa 2 dhomshe 60m2 kati 2 Qender

Shitet nga: Kosova Immobilien 18 Pri 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qener
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Qendër (me pamje nga rruga kryesore, përball Gjamis së 4 Lullave, mbrapa teatrit Kombetar), me sipërfaqe 60m2 kati 2-të. Banesa ka sallon, kuzhin, dhomë gjumi, banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është e sapo përfunduar, ka lift, lëshohet për qift ose familjar. Mobilohet sipas dëshirës së qiramarrësit.


Çmimi:300€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim