Ipet me qira banesa 2 dhomshe kati 6 Kodra Diellit

Shitet nga: Kosova Immobilien 22 Dhj 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe lagjia Kodra e Diellit (mbrapa Furra Qerimi 2, mbi banesat e Bardha), me sipërfaqe 50m2 ne katin e 6-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë të gjumit, shpajz, banjo dhe ballkon me hapsir 30m2. Banesa është komplet e mobiluar.
Çmimi: 150€


044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim