Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 115m2 kati 4 Arberi

Shitet nga: Prona Net 24 Pri 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Arberi (restorant Adria), me sipërfaqe 115m2 në katin e 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor, Banesa është komplet e mobiluar me mobile standarde.Çmimi: sipas marrëveshjes.044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim