Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 55m2 kati 3 Arberi

Shitet nga: Prona Net 04 Pri 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Arberia (afër Pandora Tower), me sipërfaqe 55m2 kati 3-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, banjo dhe korridor. Komplet e mobiluar.


Çmimi: 230€

+377/ 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim