Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 60m2 kati 3 Ulpian

Shitet nga: Kosova Immobilien 11 Mar 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Ulpianë (Mbrapa Aleances) me sipërfaqe 60m2 në katin e 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa esht e mobiluar, vetem nje dhom e ka pa mobile.Çmimi: 300€.044199238
049447345
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim