Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 60m2 kati 4 Qender

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Qender (Përball sh.f.Elena Gjika), me sipërfaqe 60m2 kati 4-tër. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.Çmimi: 260€
044443349
049701212
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim