Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 65m2 kati 3 Ulpian

Shitet nga: Kosova Immobilien 11 Mar 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe, në lagjen Ulpian (te Benafi, përball AAK-së) me sipërfaqe 65m2 kati i 3-të. Banesa kuzhinë të ndar me trapezari, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon, dhe korridor. komplet e mobiluar. E përshtatshme për StudentaÇmimi: 300€.
044199238
049447345
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim