Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 70m2 kati 1 Lagja..

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit(te shkolla Pavarsia afër Furra Djellza 2), me sipërfaqe 70m2 në katin e 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon 15m2 dhe korridor, Banesa është komplet e mobiluar.
Çmimi: 250€.044443349
049701212
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim