Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 70m2 kati 2 Kodra..

Shitet nga: Kosova Immobilien 27 Gsh 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe lagjia Kodra e Diellit (te sh.f.Ismail Qemaili Banesat e Kuqe), me sipërfaqe 70m2 në katin e 2-të. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, dhome të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.
Çmimi: 230€.044443349
049701212
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim