Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 70m2 kati 4 Kodra..

Shitet nga: Kosova Immobilien 11 Mar 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe, në lagjen Kodra e Diellit (afër Furra Qerimi 2, te banesat e Hirta) me sipërfaqe 70m2 kati i 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon, dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.Çmimi: 250€.044199238
049447345
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim