Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 70m2 kati 5 Aktash

Shitet nga: Kosova Immobilien 08 Pri 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash, (afër Daxa Elektonik te Opelli), me sipërfaqe 75m2, kati 5-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor.
Komplet e mobiluar.Çmimi:300€


KOSOVA IMMOBILIEN

04199238
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim