Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 70m2 ne lagjen Ak..

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe,ne lagjen Aktash (te Viva Fresh,te OSB-ja),me simpërfaqe 70m2, në katin e 2-të.Banesa ka sallon me kuzhinë , 2 dhoma gjumi, banjo, ballkond dhe korridor. Komplet e mobiluar
Çmimi 300€044443349
049701212
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim