Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 75m2 kati 1 Dodona

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona, (Afër Teatrit Dodona, mbrapa TEB-it) me sipërfaqe 75m2, kati i 1-rë. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e Mobiluar, ujë 24h.
Çmimi: 300€


044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim