Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 75m2 kati 5 Aktashi

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Aktash afër OSBE-së, me sipërfaqe 75m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor.
Komplet e mobiluar, dhe posedon ashensor.Çmimi:300€

044443349
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim