Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 80m2, kati 5 ne l..

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona, (te parku i Qytetit afër Albi Mall), me sipërfaqe 80m2, kati 5-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, 2 ballkona dhe korridor.
Komplet e mobiluar.Çmimi:400€044443349
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim