Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 80m2 Kati 1 Kodra..

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (te Banesat e Kuqe), me spiërfaqe 80m2 kati 1-rë.Banesa ka sallonë, kuzhinë të ndarë me trapezari, 2 dhoma gjumi, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor.Çmimi: 300€044443349
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim