Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 80m2 kati 1 Aktash

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (afër OSB-es, te Famisi), me sipërfaqe 80m2 kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite, kuzhinë me trapezari, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. E përshtatshme për Zyre, Banim etj.


Çmimi: 300€044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim