Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 80m2 kati 11 Mati 1

Shitet nga: Kosova Immobilien 15 Maj 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa (Pent Haus) 3 dhomëshe, në lagjen Mati 1 (te Banesat e Tregtis) me sipërfaqe 80m2 kati i 11-të, ( i fundit). Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon, dhe korridor. Ekstra e mobiluar, me mobile standarde, zonë e qet banimi, ujë 24h.
Çmimi: 350€.


044199238
049447345
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com

www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim