Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 80m2 kati 2 Arberi

Shitet nga: Prona Net 09 Nën 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Arberi (te Komuna e re, banesat e Tregtis), me sipërfaqe 80m2 në katin e 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor, Banesa është komplet e mobiluar me mobile standarde.Çmimi: Sipas marrëveshjes044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim