Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 80m2 kati 2 Mati 1

Shitet nga: Kosova Immobilien 15 Maj 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (përball Banesave të kuqe te Rruga B), me sipërfaqe 80m2 në katin e 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është pa mobile, kuzhina montohet.Çmimi: 250€.
044199238
049447345
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim