Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 80m2 kati 4 Lagja..

Shitet nga: Prona Net 10 Gsh 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash te Gjambazt (afër Universitetit Iliria ), me sipërfaqe 80m2 në katin e 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe korridor, Banesa është komplet e mobiluar.
Çmimi: 260€.044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim