Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 80m2 kati 4 Mati 1

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Mbi rrugën B, mbrapa banesave të kuqe), me sipërfaqe 80m2 kati 4-tër. Banesa ka sallon me kzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluarÇmimi: 250€
044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim