Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 80m2 kati 7 Dardani

Shitet nga: Kosova Immobilien 22 Mar 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Dardani (te Santea, afër nënkalimit), me sipërfaqe 80m2 në katin e 7-të. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, 2 dhoma gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka lift dhe është komplet e mobiluar.
Çmimi: 300€.044199238
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim