Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 83m2 kati 2 Dodona

Shitet nga: Kosova Immobilien 27 Jan 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Parku i Qytetit
Sipërfaqe: 83 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (Përball Parkut të Qytetit, te Lapidari Isa Kastrati), me siperfaqe 83m2, kati 2-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.


Çmimi: 250€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim