Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 84m2 kati 1 Mati 1

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (te Fitorja, mbi Standardin), me sipërfaqe 84m2 në katin e 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe korridor, Banesa është komplet e mobiluar.Çmimi: 250€.044443349
049701212
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim