Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 85m2 kati 1 Dardani

Shitet nga: Kosova Immobilien 29 Krr 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe, në lagjen Dardani (te Ora afer Viva Fresh-it) me sipërfaqe 85m2 kati i 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon, dhe korridor. komplet e mobiluar.Çmimi: 300€.
044443349
049447345
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim