Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 85m2 kati 4 Emshi..

Shitet nga: Prona Net 25 Gsh 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Lagjen Emshir (te Kullat e Arabve, afër Maxit), me sipërfaqe 85m2 kati i 4-tër, (lifti punon). Banesa ka sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, korridor, banjo dhe 2 ballkona. Banesa është komplet e mobiluar.Çmimi: 270€044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim