Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 85m2 kati 5 Dodona

Shitet nga: Kosova Immobilien 29 Pri 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (nën Parkun e Qytetit, mbrapa Albi Market), me sipërfaqe 85m2 në katin e 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa posedon klim, lift dhe me paisje moderne ekstra e mobiluar.Çmimi: 500€.044199238
049447345
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim