Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 85m2 kati 6 Lakri..

Shitet nga: Prona Net 06 Gsh 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Lakrisht (përball Gjamis së Dardanis, te ProCreditBank) me sipërfaqe 85m2, kati i 6-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.
Çmimi: 250€


044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim