Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 85m2 kati 7 në Ka..

Shitet nga: Prona Net 18 Gsh 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe

Lagjja Kalabria - Kompleksi Kullat e Arabve
Kati 7,
Siperfaqe 85m2,
Komplet e mobiluar,
Renditja: dhome dite me kuzhine, 2 dhoma te fjetjes, 2 ballkona, 1 banjo, dhe koridor.

Çmimi: 220€


044443349
049701212
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim