Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 85m2 kati 9 Emshir,

Shitet nga: Prona Net 09 Nën 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Lagjen Emshir (te Kullat e Arabve, afër Maxit), me sipërfaqe 85m2 kati i 9-të, (lifti punon). Banesa ka sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, korridor, banjo dhe 2 ballkona. Banesa është komplet e mobiluar.
Çmimi: 320€044443349
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim