Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 90 m2 kati P, Kod..

Shitet nga: Kosova Immobilien 15 Maj 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (përball Onteksit, Mbi Ambullant), me sipërfaqe 90m2 në katin Përdhes. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e Mobiluar.
Çmimi: 400€044199238
049447345
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim