Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 90m2 kati 6 Dodona

Shitet nga: kosova Immobilien 15 Maj 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe, në lagjen Dodona (Nën Parkun e Qytetit, mbrapa Hotel Siriusit) me sipërfaqe 90m2 kati i 6-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon, dhe korridor. komplet e mobiluar.Çmimi: 350€.044199238
049447345
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim