Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 90m2 kati 9 lagja..

Shitet nga: kosova Immobilien 15 Maj 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (nën Parkun e Qytetit, mbrapa Hotel Siriusit), me sipërfaqe 90m2 në katin e 9-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa posedon klim, lift dhe komplet e mobiluar.Çmimi: 350€.044199238
049447345
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim