Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 95m2 kati 3 Kodra..

Shitet nga: Kosova Immobilien 08 Maj 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit, (Kodra e Diellit, banesat e Bardha te Famisi), me siperfaqe 95m2, kati 3-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Objekti ka Lift.
Çmimi: 300€.044199238
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim