Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 95m2 kati 5 Mati 1

Shitet nga: Kosova Immobilien 29 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1, (përball Banesave të kuqe, te Rruga B), me siperfaqe 95m2, kati 5-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. E pa Mobiluar. Objekti ka Lift.
Çmimi: 200€.044199238
049447345
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim