Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 98m2 kati Përdhes..

Shitet nga: Kosova Immobilien 18 Maj 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (nën Parkun parkun e Qytetit) me sipërfaqe 98m2, kati Përdhes. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.Çmimi: 400€044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim