Ipet me qira banesa 3 dhomshe 80m2 Lagja Spitalit

Shitet nga: Kosova Immobilien 21 Mar 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja e Spitalit
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (te Furra Dielliza 2, banesa e Avni Gjakovës) me sipërfaqe 80m2, kati 5-të (me ashensor). Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është Ekstra e Mobiluar.


Çmimi: 270€.


044443349
049701212
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim