Ipet me qira banesa 3 dhomshe 100m2 kati 10 te Q..

Shitet nga: Prona Net 04 Gsh 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Lagjen Top Hane (afër Qafes, Top Hane), me sipërfaqe 100m2 kati i 10-të, (lifti punon). Banesa ka sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, korridor, 2 banjo dhe Teras me Hapsir 70m2 . Banesa është e përshtatshme pë familjar.Çmimi:300€044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim