Ipet me qira banesa 3 dhomshe 104m2 kati 3 Lagja..

Shitet nga: Kosova Immobilien 15 Mar 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshene lagjen e Spitalit (te Princesha, afër Furres Djellza 2), me sipërfaqe104m2 ne katin e 3-të. banesa ka sallon me kuzhinë 2 dhome e gjumit, 2 banjo, 2 ballkona dhe koridor. Banesa esht e mobiluar.Çmimi: 240€.044199238
049447345
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim