Ipet me qira banesa 3 dhomshe 70m2 kati 1 Dodona

Shitet nga: Prona.net 26 Mar 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona, (prapa TEB Bankës), me sipërfaqe 70m2, kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.


Çmimi: 300€


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim