Ipet me qira banesa 3 dhomshe 75m2 kati 1 te lag..

Shitet nga: Kosova Immobilien 11 Mar 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen e Muhagjerve (afër Hotel Affa) me sipërfaqe 75m2 në katin e 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.
Çmimi: 240€.


044199238
049447345
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim