Ipet me qira banesa 3 dhomshe 78m2 kati 3 Ulpian

Shitet nga: Kosova Immobilien 18 Gsh 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomshe në lagjen Ulpian, (afër sh.f.Hasan Prishtina), me sipërfaqe 78m2, kati 3-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, shpajz, banjo, ballkonë, bodrum dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.


Çmimi: 300€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim